Ne?
  • Alışveriş
  • Hizmetler
  • Otel
  • Plaj & Koylar
  • Restaurant
Nerede?

Fethiye’de, Türkiye’nin çok özel doğal güzelliklerini barındıran bir bölgede, Herşey Dahil konseptinde ilk 5 yıldızlı otel ve tatil köylerinden biri olarak Türk turizminde çığır açan Letoonia Tatil Köyü; daha sonra ismini yenileyerek Club ve Hotel Letoonia Fethiye adını aldı.

Fethiye’deki başarısını 1997 yılında açılan Letoonia Golf Resort’la Belek’e taşıyan Letoonia Resorts, Belek’in “Superior Herşey Dahil” konseptli ilk 5 yıldızlı oteli olarak hizmet sektöründeki prestijini daha da sağlamlaştırdı.

Aile;

Aileye özel konseptleriyle; Akdeniz’in çok özel cennetlerinde konumlu bulunan Club & Hotel Letoonia, Fethiye ve Letoonia Golf Resort, Belek, hayat tarzları “rafine” ve “iyi yaşam” üzerine kurulu ailelerin sürekli tercihi olmaya devam ediyor. Misafir sadakati yüksek bir marka olan Letoonia Resorts, hem ebeveynlerin hem de çocukların tatillerini özgürce geçirebilecekleri ailelere özel “Superior Herşey Dahil” konseptinde hizmet sunuyor.

Çiftler;

Letoonia Resorts çiftler için, dünyanın en özel yarımadası üzerindeki Club & Hotel Letoonia, Fethiye ve Acısu Nehri’nin Akdeniz’e kucaklaştığı eşsiz konumdaki Letoonia Golf Resort, Belek’te egzotik olduğu kadar romantik tatil kaçamakları sunuyor. Özel balayı ve düğün konseptlerinin yanı sıra tüm çiftlerin yararlanabileceği özel hizmetlerin de sunulduğu Letoonia Resorts’te, ‘Superior Herşey Dahil’ konseptiyle sınırsız lezzetler ve zengin aktivite seçenekleri arasından seçim yapmakta zorlanacaksınız.

Gençler;

Günün ilk saatleriyle başlayan geniş spor aktiviteleri, gün boyu süren animasyonlar ve gece eğlenceleri. Letoonia genç konukları için dinamik ve eğlenceli bir tatili deneyiminden fazlasını sunuyor.

Çocuklar;

Letoonia Golf Resort ve Club & Hotel Letoonia’da bulunan Letoo Çocuk Klübü’nde her şey, minik misafirlerimizin pedagojik eğitimi olan uzman çalışanlarımız eşliğinde güvenli, eğlenceli ve öğretici bir tatil geçirmeleri için düşünüldü. Letoo Çocuk Klübü’nde çocuklarınız farklı kültürlerden arkadaşlarıyla geliştirici oyunlar oynarken siz de huzur içerisinde kendinize daha fazla vakit ayırarak tatilinizin keyfini çıkartın.

Puan verin ve Yorum Yazın

Bu ilan için derecelendirmeniz

angry
crying
sleeping
smily
cool
Seç

İncelemeniz en az 140 karakter uzunluğunda olmalıdır.

  • ₺₺₺
  • Fiyat aralığı 100₺ - 1500₺

Bu işletme bana ait!